Březen 2019

23. března - Wokshop PROPOJENÍ A SJEDNOCENÍ POLARIT
Seminář bude zaměřen na zvědomění si zákonu polarit a jeho vliv v každodenním životě. Vědomým praktikováním tohoto principu můžeme transformovat jakoukoliv negativní událost v pozitivní. Umožní nám negativitu uzdravit a rozpustit , čímž dojde k výraznému navýšení vibrací. Práce s polaritami nám do života přináší harmonii a sjednocení na mnoha úrovních Předáme si velice jednoduché techniky umožňujíci pochopit a uzdravit emoce strachu, hněvu, smutku apod. Pomocí práce s emocemi vyladíme své vnitřní nastavení, což nám do života přinese hojnost ve všech oblastech života.

24. března – Terapie

Duben 2019

13. dubna - Wokshop POSVÁTNÁ GEOMETRIE PLATÓNSKÝCH TĚLES

V této přelomové duchovní době jsou lidem dávány informace, které byly v minulosti dostupné jen úzkému okruhu zasvěcených lidí. Tato doba dává šanci všem lidem, aby měli znalosti a vědomosti. Pomocí nich se mohou sami rozhodnout jakou cestu si vyberou. Posvátná geometrie jim může velmi usnadnit život a hlavně naučit, jak změnit to, co se mi nelíbí a udělat to tak, jak bych si přál.

Velmi důležitým prvkem je najít své zdraví, spokojenost, lásku a hlavně vnitřní harmonii. Každý tvar posvátné geometrie nám pomůže s něčím jiným.

Uzdravení se děje skrze uznání, lásku a respekt. S pomocí posvátné geometrie můžeme dokonale znovuobnovit světelný matrix v nás i ve všem. Může připomenout poškozeným energetickým strukturám jejich dokonalost. Vše co uzdravíme v nás, uzdravíme i ve světě.

Je klíčem k uzdravení na úrovni atomu a buňky a zpřístupňuje nové vědomí na vyšší úrovni. Integruje do života nejvyšší sílu, lásku, vědomí, moudrost, úspěch, pocit štěstí. Pomáhá nám urychlit proces světelného těla, rozvíjíme nové schopnosti a dostáváme se do souladu se záměrem své duše.

Vyléčíme staré rány v našich energetických polích a skrze ně i společnost a zemi, napříč prostorem a časem a ve všech dimenzích.

14. dubna – Terapie

Květen 2019

18. května – Workshop NÁVRAT DO POSVÁTNÉHO ŽENSTVÍ – OBJEVENÍ BOHYNĚ V SOBĚ

19. května – Terapie

Červen 2019

8. června – Workshop HYPERDIMENZIONÁLNÍ MODEL BYTOSTI – 12ČAKROVÝ SYSTÉM, DNA, AKÁŠA

9. června – Terapie