top of page
Řím Panteon.jpg

Řím (ITA)

  • Datum otevření: 7.6.2022

  • Poselství: Síla vlastního středu

  • Patronace: Marcus Aurelius, Juno

  • Barva:

  • Místo: Piazza della Rotonda, Pantheon

Tento portál je mimořádný svým místem v kopuli Panteonu i svými průvodci, Marcusem Aureliem a bohyní Juno. Je to portál uvědomění si vlastní síly i vlastních schopností tvořit si svoji budoucnost, ale i zodpovědnosti  za to, co vytvoříme. Je to portál moudrosti, skromnosti a pravdy, odpovědnosti  za svůj život i celek.

 

Zvedá se velký světelný sloup, který se rozdělil  na vnější a vnitřní.  Mezi nimi se vine Cesta Času – propojení dějin, filozofií, moudrosti, umění a pravdy. Vnímáme vysoké vibrace a zároveň silné uzemnění.

Dualita a mužsko-ženský princip tu vyvstává jako velký úkol, vše létá kolem jako při hurikánu.

Probíhá velké smíření všech náboženství, křesťanství se očišťuje od všech křivd, bolestí a vin. Smývá se krev Kristova a krev všech trpících.

 

Utrpení světa se proměňuje v jasné světlo, v esenci pravdy a čistoty. Léčí se všechna dívčí a chlapecká poranění a ponížení na těle i duši, uzdravuje se z násilí na křehkosti ženy a ponížení odvahy muže, rodiny se hojí z generačních traumat. Tato zkušenost je vepsána ve tvářích a gestech antických soch, čistí se tvrdostí, křehkostí a bělostí alabastru.

Jsme všichni a všechny velmi milováni a nemáme už ubližovat sami sobě. Známe PRAVDU a všechno podstatné.

Vlny lásky se z kopule šíří do celého světa a do celého vesmíru.

Jedno jsme. Vše je propojeno v čase TADY A TEĎ.

„JÁ JSEM PRAVDA A LÁSKA.“

 

Amen

bottom of page