top of page

Hrad Karštejn

  • Datum otevření: 3. 3. 2021

  • Poselství: Obroda české země

  • Patronace: Archanděl Uriel a Karel IV.

  • Barva: barevně proměnlivý

  • Místo: Kaple svatého Kříže

Karlštejnský portál je staronovým symbolem české státnosti, celistvosti a síly. Jeho otevřením navazujeme na dějiny obnovy a obrody českého státu a půjde přes něj mimořádná pomoc pro celou Českou zemi. Na Karlštejně, v kapli Svatého kříže, se nachází a vyvěrá sloup světla, který je odnepaměti přínosný pro své okolí i pro celé Čechy. Od nynějška je znovu aktivován a jeho moc a dosah obnoven a zesílen. Patrony portálu jsou archanděl Uriel spolu s Karlem IV. Vše zaštiťuje Stvořitel.     

 

Rada Starších


Otevření portálu světla na Karlštejně je mimořádnou událostí pro Českou zemi. Karlštejn je symbolem Českého království, svobody a dobrých časů za krále Karla IV. Když bude potřeba, portály na Vyšehradě a Karlštejně se stanou oporou pro celé Čechy. Portál bude dávat českému národu naději, že vše se v dobré obrátí, bude mu rovněž dodávat odvahu silou svého ducha a díky svému nastavení a smýšlení vše neblahé změnit k lepšímu. Všichni lidé stejného smyšlení se spojí a svému státu pomohou. Vírou, láskou a moudrostí své duše.          

 

Melchizedek


Doba se bude rychle měnit, nastanou velké změny v ekonomice, přijdou živelné pohromy. Vše nepotřebné se bude hroutit, nové se začne rodit, i dávná proroctví se budou naplňovat. Já, mocný archanděl Uriel, vám všem, kdo budete potřebovat, rád pomohu. Budu vám svítit na cestu a vést vaše kroky ke svobodě a obnově dávných hodnot.        

 

Archanděl Uriel

bottom of page