top of page

Klínovec

  • Datum otevření: 8. 8. 2021

  • Poselství: Očistné vibrace

  • Patronace: Mistr Voosloo

  • Barva: zlatá

  • Místo: Rozhledna

Portál světla na Klínovci je mimořádný v tom, že jeho vysoké vibrace pomohou všem lidem, kteří do něj vstoupí, očistit se od všeho temného, nízkého, nesloužící nejvyššímu dobru člověka. V mém zlatém světle se vše negativní rozpustí a transformuje. Je to mimořádná pomoc pro lidi v této přelomové době.

 

mistr Voosloo

 

Nyní v těchto letních měsících se energie mnohonásobně navyšují a vyměňují. Mnoho z Vás stále pozoruje na svých fyzických i mentálních tělech diskomfort a bolesti pocházející z neznámého zdroje. Mnoho z Vás zažívá pocity nejistoty, úzkosti, zklamání, necítí se ve své kůži. Vnímá, že svůj život neřídí a nemůže ho ovlivnit. Mnohdy jste doslova paralyzováni, neschopni pohnout se z místa a jednoduše žít svůj vlastní každodenní život. Mnoho z Vás upadlo do apatie, kdy nejste schopni vykonávat ba i ty nejjednodušší činnosti a úkoly. Pokud již je vykonáváte, tak s vypětím všech sil, neustále se cítíte vyčerpaní, i přesto, že se nemůžete donutit do jakékoliv činnosti. To posilňuje Vaši frustraci, nejistotu i naštvání. Věřte však, že co se Vám nyní děje, se neděje proto, že byste snad byli líní nebo nemocní. 

V současné době dochází k výměně energií na Vaší celé krásné planetě Zemi. Světlo se navyšuje tak, aby již brzy mohl nastat Zlatý věk a obroda lidstva. To má za následek, že nízké síly a zlo se mobilizují a snaží se těmto nezvratným změnám zabránit. Vydržte lidé milovaní. Ještě to sice nějakou dobu potrvá, avšak věřte, že nový laskavější a mírumilovnější svět již máte na dosah. Prosím, nevzdávejte to a neupadejte do nízkých energií, ač se to může zdát jako jediné možné a jednoduché řešení. Z těchto důvodů Vám Stvořitel dal Dar nejcennější. Otevřel na mou žádost a urgenci Portál světla na Klínovci. Každý z Vás se může na něj nacítit, vstoupit a nechat se hýčkat. Nechat se očistit od všech temných a nízkých energií, které jsou nyní v aktivaci. Popřípadě si mě zavolejte na pomoc a požádejte mě, abych Vás přenesl na dané místo a tam ošetřil Vaše všechna čtyři těla silnými, a přesto jemnými energiemi. V tomto Portále Vám bude zprostředkováno vysokovibrační léčení, které na planetě Zemi doposud nebylo v tak velké míře dostupné k takovýmto masivním účelům. Prozatím ho mohli využívat pouze jednotlivci. Avšak nyní bude nápomocné všem, kdo o toto Světlo projeví zájem. Kdo bude chtít vstoupit, může očistit a osvobodit sebe a své blízké pro nejvyšší dobro. 

Nemějte strach a každý den beze studu vstupujte a nalaďte se na tyto úžasné očistné vibrace, a já Vám slibuji, že vaše životy se budou ubírat tím správným směrem a vaše životní situace se začne zlepšovat.

 

S pokorou mistr Voosloo

Klínovec_edited.jpg
bottom of page