top of page
Bulharsko Vitoša.jpg

Sofie (BGR)

  • Datum otevření: 21.9. 2022

  • Poselství: Boží plán

  • Patronace: Archanděl Uriel, Sofie

  • Barva: bílá vysokého jasu

  • Místo: pohoří Vitoša nejvyšší vrchol

Tento portál světla má napojení na celý Vesmír a 9. dimenzionální mřížku naší sluneční soustavy. Každý den přes všechny již otevřené portály proudí pomoc. Naplňuje se Boží plán na Zemi. Stvořitel

Kolem vrcholu hory Vitoša se tvoří veliký kruh, uvnitř stojí Archanděl Uriel a vně kruhu anděl Sofie. Jako hrnčíři dlaněmi vytahují široký sloup Světla.

Vše má svůj smysl.

Z portálu se uvolňují ve víru světelné prameny a zasahují Rusko, Moskvu, Kreml. Je to důležitý portál pro pravoslaví – bulharské, ruské a jiné. Čistí do hloubky hruď, plíce, dech a Ducha člověka i církve, všude proudí uzdravující energie. Zasahuje hluboké temno, čistí se historické kanály, všechno temné se prosvětluje.

Z Vitoše se zvedá světelná pyramida a propojuje se s pyramidou ve středu Země. Střídají se barvy světle zelená se světle modrou, potom nastupuje Sofiina žlutá s fialovou.

Tepající očistné proudy uzdravují Evropu.  Je to dnes operace Země – Země leží na křišťálovém lůžku a silná energie Mistrů, Atlanťanů, Venušanů a Plejáďanů léčí nás i celou zeměkouli. V kruzích je vše spojeno zlatou nití, zlatým pásem, a touto zlatou cestou je energie rozesílána všude, kde je potřeba.

Pověření mohou léčit a pomáhat – to je připomínka pro ty, co si ještě pořád málo věří.

Léčení skrze Stvořitele a Mistry má velikou sílu. Nepodceňujme ji, zacházejme s ní zodpovědně.

„Mám vás moc rád.“

 

Stvořitel

Amen

bottom of page