top of page

Orlová

  • Datum otevření: 22. 2. 2020

  • Poselství: Vědomí v jasnosti

  • Patronace: Archanděl Gabriel

  • Barva: bílá

  • Místo: Nachází se na soukromém pozemku v Orlové

Zde do pozemské roviny bytí proudí jas a záře uzdravení. V odpověď je možno pocítit vzájemnou jednotu a sounáležitost se vším živým. Paprsek vědomí v jasnosti, nástroj archanděla Gabriela, tak nechává vystoupit veškeré souvislosti do vědomí. Přináší nové poznání a zpřístupňuje možnosti učinit změny vedoucí k uzdravení ve všech oblastech života.

Patronem tohoto očistného portálu je archanděl Gabriel, který nás neustále střeží, zahrnuje láskou, vysílá k nám a do nás svůj průzračně bílý paprsek jasnosti a pomáhá dosáhnout osvícení a napojení se na vyšší světy.

Vzkazuje nám:
„Milovaní! Já, mocný archanděl Gabriel, vás vyzývám, abyste se nebáli a neostýchali se na mne kdykoliv obracet! Rád vás vyslyším a povedu vás vašimi nelehkými životy, zvláště v tuto pohnutou dobu, po cestě za duchovní obrodou a navýšením vibrací. Spolu s ostatními anděly, archanděly a mistry vás ochráním před sebestředností, vnějšími manipulacemi, omezováním vaší svobody a ovlivňováním vůle. Pokud vás vaše duše vyzvou k duchovní obrodě, navyšování vibrací, hlubokému odpuštění a důkladné očistě, napojte se na Orlovský očistný portál světla. My se s vámi spojíme, sjednotíme a prozáříme vám vaši cestu vzestupu.“ 


Váš archanděl Gabriel

 

Brána světla

Dne 21. 3. 2020 se všechny tři portály světla Vyšehradský, Valašsko Bystřický i Orlovský propojily a umožnily pomocí posvátné geometrie vytvořit široký průchod světla na Zemi. Vznikla Brána Světla, která velmi pomůže navýšit vibrace tolik potřebné pro nás všechny na Zemi.

Omlouváme se, přesné místo není určeno, jedná se o soukromý pozemek

bottom of page