top of page
F3416D08-B80A-4890-B6AB-FFF3099B0988_edited.jpg

Archandělé

Archanděl Metatron nás učí rovnováze, nalezení důvěry k vlastnímu středu, rovnováze s neustálými proměnami života. Když potřebujete stabilitu, jistotu a sílu, určitě vám pomůže Prešovský portál světla, v němž můžete načerpat sílu a světlo do vašeho života, abyste byli v jednotě se sebou samými i se Zemí. Je také patronem světla na Bjokovce v Chorvatsku spolu s Paní Marií. Stal se také patronem v Kongu a Kanadě.

Archanděl Sandalfon pomáhá harmonizovat tělo i ducha a také karmické nezpracované záležitosti. Současně se všem vstupujícím do portálu světla na hradě Kost dostane vymazání karmických uzlů na rovině podvědomí, a tím se očistí a projasní vaše životy. Získáte volnost a lehkost bytí, nový začátek. Je také patronem portálu světla v Budapešti, který je portálem lásky, pokory a vnitřní síly. Stal se také patronem v Zambii u Viktoriiných vodopádů a Kanadě na Niagárských vodopádech.

Archanděl Michael je nám nápomocen při očistě minulosti až do samotné podstaty problémů, které vás tíží. Je patronem portálu světla na Spišském hradě. Zpracovávají se zde karmická zatížení z minulých životů i z rodových línií, které vám pomohou žít ve světle a lásce. Je také patronem portálu světla ve Varšavě v Polsku, Somálsku a také u sochy Svobody v New Yorku.

Archanděl Gabriel disponuje paprskem jasnosti, přináší nové poznání a zpřístupňuje možnosti změny vedoucí k uzdravení ve všech oblastech života. Je patronem Orlovského portálu světla, je to portál očistný, pomáhá k hlubokému odpuštění a navyšování vibrací. Je také patronem portálu světla v Tallinu v Estonsku, Mysu Dobré naděje v Jihoafrické republice a Grónsku na nejvyšší hoře Gunnbjørn Fjeld.

Archanděl Rafael je patronem světla v Halenkově, kdokoliv se bude nacházet v blízkosti tohoto portálu či se na něj mentálně naladí, bude u něho započat automatický přechod z uhlíkového těla na tělo krystalické. Fyzické i psychické problémy začnou mizet a zahájí se proces obnovy a regenerace všech buněk v těle. Lidské schránky se začnou převibrovávat na vyšší vibrace, začnou se rozpomínat na svou pravou podstatu a začnou se probouzet skryté talenty vlohy a schopnosti. Je také patronem světla v Kyjevě, Keni a na nejvyšší hoře Arkansasu - Pinnacle Mountain ve Spojených státech Amerických.

Archanděl Uriel nám dává ve známost, že doba se bude rychle měnit, nastanou velké změny v ekonomice, přijdou živelné pohromy. Vše nepotřebné se bude hroutit, nové se začne rodit, i dávná proroctví se budou naplňovat, všem, kdo budete potřebovat, rád pomohu. Budu vám svítit na cestu a vést vaše kroky ke svobodě a obnově dávných hodnot. Je patronem portálu světla na Karlštejně společně s Karlem IV.,  portálu světla Vitoše v Bulharsku se Sofií , v Mosambiku a také na Mount Marcy - nejvyšší hoře státu New York .

9FADE7F9-4719-4F5D-A264-AC047BC28BBB.png

Archanděl Samuel je patronem portálu světla na hradě v Trenčíně na Slovensku,  pomáhá nám najít svoji sílu a odvahu, nenechat se zotročit. Statečně se postavit za svá práva a svobodu. Světlo do portálu sestupuje z Centrálního Slunce a nabízí sílu bezpodmínečné lásky. Je taky patronem portálu světla v Helsinkách ve Finsku, u největšího baobabu na Madagaskaru a na nejvyšší hoře Mount Mitchell v Severní Karolíně.

chamuel.jpeg

Archanděl Chamuel pracuje s růžovým paprskem lásky a činí vše pro nejvyšší dobro všech. Je patronem Zvíkovského portálu světla, kde dostanete tu nejvyšší možnou ochranu. Současně budou vaše těla i mysl naplněné božskou silou i vědomím, že jste milováni a podporováni. Je také patronem portálu světla v Moskvě, Stockholmu, Botswaně a v Maiami na Floridě ve Spojených státech Amerických.

Archanděl Jofiel nám pomáhá  tvořit si krásnou a radostnou realitu, obklopeni uměním. Podporuje nás a vede k moudrosti, poznání, bádání, k umělecké tvorbě, ale také k trpělivosti, spravedlivosti, toleranci a lehkosti při výchově a vzdělávání dětí. Ať mezi vámi a dětmi vždy proudí bezpodmínečná láska, která upevňuje vzájemné pouto, důvěru, harmonii a štěstí. Je patronem portálu světla v Hradci nad Moravicí i v Kodani v Dánsku spolu s Máří Magdalenou jsou to portály důvěry v Boží pomoc a jeho lásku. Je také patronem v Angole a na Aljašce.

Archanděl Zadkiel nám pomáhá najít cestu k sobě i k uvědomění, kdo jsme a co dobrého můžeme vykonat. Pomáhá nám k přeměně těla z uhlíkové podoby na krystalickou. Je velikou oporou pro lidi, kteří touží být svobodní a volní. Pomáhá nám najít rovnováhu v těchto nelehkých časech i správný směr. Je patronem portálu na Lomnickém štítě na Slovensku a taky portálu v Madridu ve Španělsku společně s Paní Nadou. A také v Namibii a Jacksnu ve Spojených státech Amerických.

Archanděl Ariel pomůže každému, kdo o to bude stát, ke zdravému sebevědomí a odvaze zhmotňovat své životní poslání, a tím naplnit plán své duše, ke kterému jsme se zavázali. Je patronem portálu světla ve Staré Boleslavi spolu se Svatým Václavem, portálu světla na vrcholu Moldoveana  v Rumunsku společně se Svatou Helenou a také v Tanzánii a na nejvyšší hoře Wheeler Peak - stát Nové Mexiko ve Spojených státech Amerických. 

bottom of page