top of page
pagoda Bombaj.jpg

Bombaj

  • Datum otevření: 14. 1. 2023

  • Poselství: Šťastny ať jsou všechny bytosti

  • Patronace: Ganéša

  • Barva: růženínová, fialová, zlatá

  • Místo: Vipassana Padoga

Portál světla v Indii je mimořádně důležitý pro celý národ. Ve spojení s portálem v Šanghaji tvoří sílu a lásku, kterou potřebuje celá Asie. Je to začátek vibrací Asijského kontinentu. Další portály se budou připojovat a zásobovat tuto energii lásky. Patron portálu v Bombaji, Ganéša, všem svým věrným žehná a pomáhá svou energií lásky a vzájemné úcty pro všechny lidi.

 

Stvořitel

 

Nastalo nové období. Už mě nemusíte uctívat a být v chrámu. Jděte domů a v lásce žijte se svou rodinou. Energii, kterou jsem dostával, vracím zpět pro dobro Země a všech lidí.

 

Ganéša

 

Indie jako kolébka lidstva a v ní září jasným světlem rotující sloup nad pagodou Vipassana v Bombaji. V tom místě se začíná tvořit talíř jemné růženínové barvy a rozšiřuje se nad celou Indií v zářivé zlaté energii. Je tu shromážděno mnoho božstev a uprostřed sedí veliký Buddha.

 

Děje v portálu provázejí očistné koupele v Ganze, nejdříve se však Ganga čistí. Na pomoc přitéká vodstvo celé Indie a světa – studánky, bystřiny i ledovcové řeky z Himalájí. Posvátné řece se vrací jiskřivost, průzračnost a třpyt. Silný proud dodává energii této pomalé líné řece.

Indie se jeví jako zmenšenina celého světa v obrovském rozpětí mezi bídou a bohatstvím, změtí národů, jazyků a kultur. Je kolébkou různých náboženství, ta se očišťují od nánosů všeho negativního a skrze Indii se čistí i Anglie.

 

Nad portálem se točí zlatý vír, vzápětí ustává ruch a hluk, přichází ztišení, kontemplace a meditace. Prostor se zabarvuje fialovou.

 

„Tady mne naleznete. Jsem ve středu vás samotných. Uprostřed hluku a mumraje naleznete ticho a ve svém nitru věčnost. Tam sídlím odedávna a dnes se vám jasně ukazuji. Hledáte zlato očima a hmatem, ale já jsem viditelný jen srdcem. Naplň svou hruď jasným světlem, které pochází ode mne.“

 

Nad vrcholem pagody levituje Ganéša, symbol věrnosti, síly a inteligence, a vysílá lásku a vděčnost.

bottom of page