top of page

Brána světla Asie

Dne 21. 1. 2023 se tři portály světla, Šanghaj, Bombaj a Bangkok, propojily a vytvořily Bránu Světla Asie.

Dne 21. 1.2023 se tři propojily portály světla v Šanghaji, Bombaji a Bangkoku propojily a vytvořily Bránu světla Asie, která bude pomáhat všem lidem Asie a pomůže navýšit vibrace celému asijskému kontinentu.

Dne 7. 3. 2023 se propojily portály světla v Laosu, Kambodži a Vietnamu a vytvořily další bránu světla, která pomůže k navýšení vibrací pro celou Asii.

Dne 21.3. 2023 se otevřela další Brána světa v Asii. Propojily se portály světla v Mongolsku, Laosu a Japonsku. Patroni portálů jsou Putaj, Šiva a Párvatí.

Dne 7. 5. 2023 propojením portálu světla ChanTengri v Kazachstánu, K2 v Pakistánu a Nošak v Afgánistánu vznikla Brána světla tolik potřebná pro stabilitu a mír v Asii.


Dne 21. 6. 2023 se propojily portály světla v Penangu v Malajsii, Magelangu na ostrově Jáva a na ostrově Luzon na Filipínách. Jedná se o další významnou bránu světla pro všechny obyvatele ostrovních států Asie. Je to propojení budhizmu i křesťanství. Všechna náboženství jsou si rovna a mohou být vedle sebe ve vzájemné úctě a toleranci.

Dne 21. 7. 2023 se propojily portály světla v Betlémě, na Sinaji a v Petře. Vytvořily velmi důležitou Bránu světla pro Asii a celý svět.

bottom of page