top of page

Brána světla Ameriky

Severní Amerika

Dne 14. 2. 2024 propojením portálu světla v Mount Logan, u Niagárských vodopádů a Washingtonova monumentu se otevřela důležitá brána světla pro celou oblast. Jedná se o bránu světla záchrany a stability pro celý kontinent.

Dne 28. 2  došlo k propojení portálu světla u Washingtonova monumentu, portálu světla na nejvyšší hoře Mount Marcy, portálu u sochy Svobody a otevření velmi důležité brány světla pro celý stát New York i celou Ameriku. Je to brána zakotvení a posílení světla na americkém kontinentu.

Dne 28.3.2024 došlo k propojení portálu světla v Chicagu, v Arkansasu a Severní Karolíně vznikla brána světla. Velmi důležité ukotvení světla v Severní Americe. Je to brána odvahy a síly uskutečnit svá práva na svobodu.

Dne 21.4.2024 došlo k propojení portálu světla v Texasu, Mississippi a na Floridě a vytvořila se další brána světla v Severní Americe. Je to brána transformace a ukotvení světla.

Dne 7.5.2024 došlo k propojení portálu světla v Kalifornii, Novém Mexiku a Texasu a vznikla další brána světla. Je to brána záchrany a napojení na Vesmírný řád.

Dne 28. 5.2024 došlo k propojení portálů světla v Montaně, Nevadě a Oregonu a vznikla velmi důležitá brána světla, kde se lidé mohou napojit na moudrost své duše. Je to brána stability a duchovní obrody.

Dne 21.6.2024 se otvírá další důležitá brána světla spojením portálu světla v Nebrasce, Coloradu a Wyomingu. Je to mimořádně důležitá brána světla pro záchranu celé Severní Ameriky. Je vytvořena z Boží vůle a podle jeho plánu.

Jižní Amerika

Dne 21.7.2024 došlo k propojení portálu světla v Columbii, Venezuele a Ycatánu v Mexiku a vznikla další brána světla tolik důležitá pro obnovení energetické mřížky Země.

bottom of page