Pomoc před nízkými a těžkými energiemi (srpen 2021)

Vzkaz od mistra Vooslooa, jak se chránit, čistit a odstraňovat těžké energie, odstraňovat entity a hutné energie. Návod jak pomoci sobě a svým blízkým.

Nyní v těchto letních měsících se energie mnohonásobně navyšují a vyměňují. Mnoho z Vás stále pozoruje na svých fyzických i mentálních tělech diskomfort a bolesti pocházející z neznámého zdroje. Mnoho z Vás zažívá pocity nejistoty, úzkosti, zklamání, necítí se ve své kůži. Vnímá, že svůj život neřídí a nemůže ho ovlivnit. Mnohdy jste doslova paralyzováni, neschopni pohnout se z místa a jednoduše žít svůj vlastní každodenní život. Mnoho z Vás upadlo do apatie, kdy nejste schopni vykonávat ba i ty nejjednodušší činnosti a úkoly. Pokud již je vykonáváte, tak s vypětím všech sil, neustále se cítíte vyčerpaní, i přesto, že se nemůžete donutit do jakékoliv činnosti. To posilňuje Vaši frustraci nejistotu i naštvání. Věřte však, že co se Vám nyní děje se neděje, protože byste snad byli líní nebo nemocní. 

V současné době dochází k výměně energií na Vaší celé krásné planetě Zemi. Světlo se navyšuje tak, aby již brzy mohl nastat Zlatý věk a obroda lidstva. To má za následek, že nízké síly a zlo se mobilizuje a snaží se těmto nezvratným změnám zabránit. Vydržte lidé milování. Ještě to sice nějakou dobu potrvá avšak věřte, že nový laskavější a mírumilovnější svět již máte na dosah. Prosím, nevzdávejte to a neupadejte do nízkých energii, ač se to může zdát jako jediné možné a jednoduché řešení. Z těchto důvodů Vám Stvořitel dal Dar nejcennější. Otevřel na mou žádost a urgenci Portál světla na Klínovci. Každý z Vás se může na něj nacítit, vstoupit a nechat se hýčkat. Nechat se očistit od všech temných a nízkých energií, které jsou nyní v aktivaci. Popřípadě si mě zavolejte na pomoc a požádejte mě, abych Vás přenesl na dané místo a tam ošetřil Vaše všechna čtyři těla, silnými a přesto jemnými energiemi. V tomto Portále Vám bude zprostředkováno vysokovibrační léčení, které na planetě Zemi doposud nebylo v tak velké míře dostupné k takovýmto masivním účelům. Prozatím ho mohli využívat pouze jednotlivci. Avšak nyní bude nápomocné všem, kdo o toto světlo projeví zájem. Kdo bude chtít vstoupit může očistit a osvobodit sebe a své blízké pro nejvyšší dobro. 

Nemějte strach a každý den beze studu vstupujte a nalaďte se na tyto úžasné očistné vibrace a já Vám slibuji, že vaše životy se budou ubírat tím správným směrem a vaše životní situace se začne zlepšovat.

  S pokorou mistr Voosloo

Informace od Rady Starších v Lednu 2021

V této době je velmi důležité kontrolovat své myšlení. Země navyšuje vibrace a lidé se buď přizpůsobí těmto vibracím a změní myšlení nebo budou muset ze země odejit. Ta změna spočívá v tom: více radosti, lásky, lehkosti, brát život jako hru, tvořit si svoji realitu svým myšlením. Soustředit se na to co chci a představovat si to, a nesoustředit se na to co nechci, tím to podporuji. Je to velmi důležité uvědomění !
Představa je více než síla vůle. Vy sami jste tvůrci svého života.
Rada Starších

Vzkaz z Rady Starších

Milovaní, neprepadajte strachu,stresu, obviňovaniu, posudzovaniu, neodsudzujte sa v rodinách a kolektívoch.Vráťte sa do svojich sŕdc, modlite sa, verte v Božiu pomoc. To čo sa deje je v Božom pláne, aj keď nechápete prečo a čo to znamená. Verte, že táto zmena je potrebná pred vstupom do 5 D. Tí, ktorí budú žiť v láske a jednote s Božím plánom, navýšia svoje vibrácie a zažijú Zlatý vek. Aj keď to teraz vyzerá akokoľvek beznádejne, verte, že všetko sa v dobré obráti ! Milované ľudské bytosti, máme vás radi,budeme vám pomáhať, aby ste vyplnili Boží plán. Žijte vo svojich srdciach láskou a nie egom a dokazovaním. Láska robí zázraky, úprimná láska zo srdca každého z vás môže rozpustiť všetku negativitu.Začnite prosím každý od seba, zbavte sa strachu, súdenia, kontrolujte svoje myšlienky, žijte v láske tu a teraz prítomný okamih. Toto je univerzálny recept pre vás všetkých.Vša Rada starších.

Testovacie tyčinky na Covid

Nie sú testovacie tyčinky škodlivé, alebo niečím škodlivym napustené? Nie,nie je v ních žiaden takýto program, najnebezpečnejší je strach z šírenia poplašných správ. Všetko čo k vám prichádza požehnajte mojou rukou, očistite a verte, že všetko bude dobre. Nedopustte aby vás strach ovládal, buďte vo svojej vnútornej sile a verte že všetko zvládnete. Hlavný cieľ vírusu je ovládať ľudí strachom a veľký finančný profit oligarchov a vlád, ktoré sa chopili príležitosti. Bude to trvať tak dlho, kým sa ľudia neprestanú báť vírusu.Stvoriteľ 

Vzkaz od Stvořitele

Váš život je vaša pieseň, vy ste orchester, ktorý znie vaším životom. Zvoľte si tóny LÁSKY, RADOSTI, VOĽNOSTI a plávajte životom s ľahkosťou a vierou v moju pomoc, nech sa deje čokoľvek !Toto je odkaz pre vás pre všetkých, ktorí máte strach a beznádej z toho ako ďalej.Všetky starosti a rozhodnutia pošlite do mojich rúk. Proste o vyriešenie a správny smer pre najvyššie dobro. Verte, že rozhodnutie odo mňa je to najlepšie. Stvoriteľ

Vzkaz od Metatrona

Zbavte sa presudkov, povysovania, ega, posudzovania. Vsetci ste jedno, nikto nie je viac ani menej. Len s čistým srdcom môžete ísť hore, dostať sa do vnútornej jednoty, splynúť sa sebou, s prírodou  so Zemou, sme jeden celok. Veľa trhlín je v tejto jednote, buďte tou láskou, ktorá bude zacelovat všetky trhliny až sa všetci a všetko zjednotí. Vtedy bude raj na Zemi  a hojnosť Zlatého veku.

Informace od Rady Starších

Drahé lidské bytosti, svět se potýká s pandemii. Nenechte se však mýlit, nejedná se o pandemii, kterou se vám snaží elitářské špičky vsugerovat. Jedná se o pandemii zcela nebezpečnější. Je tu již nějaký čas, přesto si ji málokdo všiml. Jedná se o pandemii chamtivosti, závisti, nepřejícnosti a zloby. 

Vy lidské bytosti, jste se zcela nechali pohltit konzumním způsobem života, nízkými energiemi. Zadlužujete sebe, své děti a domácnosti, ve snaze vyrovnat se okolí a zvýšit tak svou cenu. Žijete v mylné představě, že čím více toho budete vlastnit, tím lepším a šťastnějším člověkem budete. 
Začali jste se posuzovat navzájem, dle toho, co máte, kde bydlíte, jakým autem jezdíte a co máte na sobě. Začali jste se domnívat, že čím více toho nashromáždíte a předvedete světu na obdiv, udělá to z vás něco více než jsou ostatní. Dovolili jste si soudit ostatní, což vám nepřísluší. 

Stvořitel vás však vnímá takové, jací doopravdy jste. Jak přistupujete k životu, s jakou pokorou jednáte a jaké skutky konáte. 
 
Nastal nejvyšší čas, abyste opět otevřeli své oči. Začněte u sebe a svých blízkých, ve svých domovech. Zameťte si před vlastním prahem a dejte si do pořádku své záležitosti.
Nechceme vás strašit, ale už vám moc času nezbývá. Na Zemi započaly obrovské změny, které budou probíhat v rychlém sledu.  Matka Země se chystá na vzestup do páté dimenze. A to bez ohledu na to, zda s vámi či bez vás. 
Nyní začnou padat světové vlády, nic nebude, jako dřív. Nic už nebude stejné. Všechno to, co doposud znáte se změní.

Pokud přehodnotíte své životy, budete se radovat a myslet pozitivně. Pomáhat lidem i přírodě. Žít v pokoře a víře v boží pomoc. Vaše vibrace se navýší a vy společně s matkou Zemí budete moci vzestoupit. V opačném případě rychle půjdete do nemoci, nespokojenosti a v nedostatku budete opouštět tuto Zemi.

Začněte smýšlet jako moudrá a vysoká bytost světla a nemusíte se obávat o budoucnost svou i vašich blízkých.

 S láskou a pokorou, vždy naleznete tu správnou cestu. 

A my vám při tom budeme nápomocní.

Informace velmi důležité pro tento čas

Je to mimořádná doba. Země se připravuje na vzestup do páté dimenze, navyšuje své vibrace a všichni žijící tvorové, zvířata i lidé by měli udělat to stejné. Zvířata se už navyšování vibrací přizpůsobily, ale lidé ne. Mají málo informací a ty co dostávají z medií jsou velmi zkreslené a zavádějící. Nejdůležitější pro toto období je zůstat v klidu a pokoji. Stále kontrolovat své myšlenky, aby byly plné radosti, lásky, vděčnosti. Všechny strachy, obavy, starosti, chaos jsou velmi nízkých frekvencí. Navyšování vibrací je nejspolehlivější prevencí, vůči covidu i všem jiným nemocem. Navýšením vibrací navýšíme i náš obranný systém v těle. Nastavíme sebe ozdravný proces ve svém organizmu Změna myšlení je v této době nutností. Pravidla platí pro všechny stejné. Buď to jednotlivec dokáže a své vibrace navýší nebo půjde do nemoci. Rozhodnutí je na něm.

Víra v lásku a Boží pomoc je teď na místě a dostupná pro každého člověk.

Rada Starších

Koronavirus

Otázka:Milovaní, můžete nám poskytnout informace ohledně šířící se koronavirové nákazy? Jak se máme chovat, jaká opatření přijímat a co nám má tato situace ukázat a přinést?

Jak již mnozí osvícení na letošní rok předpovídali, očekávala se nějaká zlomová událost, která má ovlivnit celosvětové dění a životy lidí na celé planetě. A tato situace opravdu nastala. Máme zde pandemii, která již zasáhla mnohé státy a její rozsah a dopad ještě zdaleka nedosáhl vrcholu. Vaše vláda se snaží včasnými a razantními kroky šíření viru zamezit. Bohužel se ale pouze rozloží v čase, což pomůže z hlediska možnosti účelné a účinné zdravotní pomoci postiženým touto nemocí. Ekonomický a celospolečenský dopad ale bude enormní a ne zrovna v kladném slova smyslu. Na vás všech je, abyste zachovali klid, rozvahu, byli zodpovědní k sobě i druhým a dbali všech doporučení.Čelit nákaze můžete právě pozitivní myslí a přístupem, správnou životosprávou, posilováním imunity, dostatečným přísunem vitamínů a minerálů, správným pitným režimem, sepjetím s přírodou a srdečností. Zažeňte chmury, negace, pesimismus, strachy, věřte v rychlý ústup pandemie a uzdravení všech nakažených. Posílejte sobě, druhým, planetě a lidstvu proudy bezpodmínečné a všeobjímající lásky. A jak být toho při všem tom dění schopni? Uvědoměním si, že právě a jedině čistá láska rozpouští vše, co neslouží všeobecnému blahu.Celá tato situace je vlastně zkouškou vaší nejenom morální vyspělosti, ale převážně duchovní. Umíte vůbec ještě myslet na druhé a celospolečenský prospěch? Jste ochotni a schopni se uskrovnit a slevit ze svých nároků ve prospěch celku? Nebo žijete jen a jen pro sebe a vaším krédem je nahromadit si co nejvíce majetku a žít na úkor druhých? Dojde na opravdové „lámání chleba“. A pokud zachováte již zmíněný klid a rozvahu, budete smíření a připravení se zároveň něčeho vzdát a hlavně vnímat a všímat si neskutečných krás, které jsou k vidění i slyšení všude okolo vás, znovu jako malé děti se budete radovat z maličkostí a i těch nejmenších darů, které nám život na této nádherné a jedinečné planetě skýtá. Tuto významnou zkoušku pak zvládnete na výbornou a připravíte si fundament pro nastolení lepšího a spravedlivějšího společenského uspořádání, ve kterém si budete jako dokonalé bytosti opravdu rovni a dosáhnete skutečné jednoty, radosti, souznění a harmonie.

S pokorou a láskou vaši milující světelní průvodci!

Edit

Mocná ochrana Boží před všemi vnějšími negativními vlivy

Toto energetické naladění okamžitě vytvoří neproniknutelnou energetickou ochranu před všemi vnějšími negativními vlivy. Každičké tvrzení přijímejte jako skutečnost, která se již stala. Tím budete upevňovat svůj duchovní potenciál a vaše Božská ochrana se bude neustále zpevňovat a sílit. Otevřete se příjmu tohoto poslání a představujte si, jak s vámi rezonuje. Ozvěnu vaší duše budete v podvědomí vnímat jako Božský proud, díky němuž se budete ladit na vyšší frekvence.

To hlavní a nejdůležitější, co máme nyní udělat, je vzpomenout si na svou Božskou podstatu a v hloubi duše ji přijmout. Uvědomit si, jak jsme silní duchem a nepodléháme žádným vnějším vlivům, protože jsme si vědomi své důstojnosti. Mnozí lidé se podceňují a mají problém si uvědomit, že si mají sami sebe cenit a vážit. To není jejich vina. Věc se má tak, že se většina z nás narodila a vyrůstala v době, kdy byly na naší nádherné planetě energie na úrovni, kdy nebyly pocity vlastní důstojnosti podporovány. Nyní se situace významně změnila. Vibrace planety Země se neustále navyšují a nastal čas, abychom si všichni rozpomněli, že jsme bytosti světla. Jsme nedílnou součástí celku, jsme jednota. Naší skutečnou podstatou je podstata Stvořitele, který je živou součástí každého z nás. Vždy máme pamatovat na svou Božskost, a že tvůrčí energie jsou obsaženy ve všem, ve všech lidech, ve všech živých bytostech. Neexistuje místo bez tvůrčí energie. Všichni jsme milováni a zasloužíme si bezpodmínečnou a všeobjímající lásku. Nechť nás toto porozumění otevře k vzájemné komunikaci a zároveň zachová naši nezranitelnost. Pokud se uzavíráme a vyhýbáme kontaktům, nestáváme se více chráněnými, ale naopak se zvyšuje naše zranitelnost. Pokud však z hloubi svého nitra cítíme, že jsme chráněni svou Božskou důstojností, můžeme se s důvěrou otevřít celému světu i všem lidem, a přitom nebýt náchylní k nám nepotřebným a škodlivým vlivům.

Nyní se naladíme na ochranu před všemi vnějšími vlivy a předčítejme si tuto afirmaci nejlépe 2x denně, ráno po probuzení a večer před spaním:

„Plně důvěřuji svému Duchu, svým andělům a průvodcům. Jsem pod ochranou vyšších mocností, jsem v bezpečí. Žiji obklopen světlem a láskou. Kolem mě je bezpečno a vše co se děje, se děje pro mé dobro. Nacházím se ve stavu permanentního klidu, ať se kolem mě děje cokoli. Vyzařuji vnitřní sílu, klid, mír a lásku. Sleduji okolní dění očima svého Ducha a chápu, že jakékoli působení na mě je pouhou hrou. Děkuji Ti, můj Božský Duchu, za sílu a ochranu, kterých se mi dostává. Mocí svého Ducha kolem sebe vytvářím silnou ochranu v podobě koule plné světla a lásky. Tato koule světla a lásky je v celém Univerzu tou nejmocnější ochranou. V sobě i kolem sebe vytvářím prostor světla, lásky, dobra a bezpečí. Jsem zářící Duch, který nese světlo a sílu pro vše živé. Můj Duch – má síla. Má takovou moc, že se všechny negativní energie v mé přítomnosti přetvářejí do světla. Jsem v bezpečí, jsem nezranitelný, jsem nadán silou a obdarován láskou. Přebývám v Božské multidimenzionalitě.

Mé srdce vyzařuje vždy a všude lásku. V každém okamžiku, za všech okolností je mou podstatou láska. Miluji to, že jsem. Přeji světlo a lásku jak sobě, tak i všem lidem na planetě Zemi. Přeji si, aby se láska, světlo a vzájemné porozumění staly tím nejvýznamnějším zákonem zde na Zemi.“

Zdroj: Jurij Vozněsenskij, https://www.youtube.com/watch?v=dilPm9DHIcc

Modlitba na prouzení a rozšíření vědomí v proudu bezpodmínečné lásky a přechod na vyšší úroveň bytí

Modlitba byla lidstvu předána jako dar, pomoc, pro usnadnění transformace vědomí a přechodu do vyšších dimenzí bytí od světelných civilizací prostřednictvím Jurije Vozněsenského ve jménu všeobecného blaha pro vše živé. Je naplněna proudy vysokých vibrací a lásky, je modlitbou nové doby s mantrou ELLA MORRI TERI DAS (v kosmickém arkturiánském jazyce).

Když si tuto modlitbu budete opakovat každý den, více a více si začnete uvědomovat, že vnímáte světlo Stvořitele uvnitř své bytosti a rychleji si rozpomenete na svou Božskou podstatu, kdy se zcela rozplynete ve světle svého Ducha. Až dojde k probuzení, ohnivá energie vašeho Ducha sežehne veškerá omezení a v tuto chvíli se vaše vědomí rozprostře přes celé Univerzum a pak již nenaleznete místo, které byste neobsáhli. Dosáhnete hlubokého uvědomění si jednoty s celým Stvořením. A každý váš další krok, každý jednotlivý čin budou směřovat ku prospěchu a blahu všeho a všech, celého lidstva a všech živých bytostí.

„A nyní, v tuto chvíli se rozpomínám na svou duchovní podstatu a vstupuji do jednotného proudu bezpodmínečné lásky. Jsem v jednotě se všemi světy, dimenzemi, vesmírem. Jsem zářící anděl, přinášející na Zemi Stvořitelovo světlo a lásku. V každém okamžiku svého života svým bytím vyjadřuji Božskou podstatu uvnitř sebe pro dobro celého vesmíru. Svou září a světlem zahaluji planetu Zemi, lidstvo a rovněž všechna živá stvoření, žijící na této nádherné planetě.

Nechť má milovaná planeta vzkvétá a transformuje se.

Nechť v srdcích každého jednotlivce vzplane oheň Božské lásky a projeví se ve vnějším světě všeobecnou transformací.

Nechť proud vesmírné ohnivé energie naplní kolektivní vědomí všech pozemšťanů a na rodné planetě Zemi se obnoví plamen jednotného proudu.

ELLA MORRI TERI DAS.

Požehnání všem světům.“

Nechť naše planeta vzkvétá a vědomí lidstva se v proudu bezpodmínečné lásky probouzí!

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=7cxAGLuNufk