top of page
Santa Maria Luzon.jpg

Filipíny

  • Datum otevření: 21. 6. 2023

  • Poselství: Milujte své děti, jako miluji já vás. Stvořitel

  • Patronace: Panna Marie

  • Barva: sytě růžová, zlatistá

  • Místo:  kostel Santa Maria, ostrov Luzon

Nově otevřený portál světla na Filipínách na ostrově Luzon v chrámu Santa Maria je vyjímečný svým posláním, pomáhat všem lidem navyšovat své vibrace a tím i vaši milované Zemi.Patronem portálu je Paní Marie, je oporou pro všechny Filipínce, pro všechny ženy i muže. Slyší všechny vaše modlitby i prosby a stále se za vás u mne modlí.     
Stvořitel


Dnes se propojily 3 portály světla v Indonesii, Malajsii a Filipínách. Je to další významná brána světla pro všechny obyvatele ostrovních států Asie. Je to propojení budhizmu i křesťanství. Všechna náboženství jsou si rovna a mohou být vedle sebe ve vzájemné úctě a toleranci.

Stvořitel

V kostele se schází velké shromáždění, rada starších, galaktická rada, vesmírná rada, zástupci planet naší sluneční soustavy a všichni mistři.

Nejdříve se čistí prostor světlem, božským světlem. Temnoty se vyvalují z tmavých koutů chrámu a valící se černé koule sbírají po cestě ven další temnotu.

V chrámu se chystá obřad, všude je plno světla, zlatá barva probleskuje v prostoru.

Filipínci jsou velmi klidní, usměvaví a laskaví. Všechna příkoří z historie snášeli velmi klidně a smířeně, jen jejich sebevědomí je poraněné a teď probíhá velké léčení.

Sloup světla stoupá vzhůru a uprostřed chrámu se točí purpurová červeň, ta přechází v sytě růžovou a poté v tmavě modrou. Do chrámu přilétají malí andělíčci a jako malé děti přinášejí nevinnost.

Panna Marie bere všechny děti pod svou ochranu, všechny sirotky a trpící a dává jim zakusit mateřské bezpečí. Ženy v její blízkosti pociťují úlevu ve svých strastech a strachu o děti a rodinu. Mužům jihnou srdce, pukají kamenné krusty a začínají vnímat jemnost svých žen.

Tato Mariina péče se přenáší na celé Filipíny, na jihovýchodní Asii, na celou Asii a na celou Zeměkouli. Různá náboženství se propojují, růžové květy a vůně všech květů jsou tou substancí, která všechny zjemňuje, zušlechťuje, hojí a povznáší.

„Jste moje děti a já vás neopustím. Nechť každý květ růže je vám mým poselstvím, že jsem stále s vámi. Milujte své děti, jako miluji já vás. Amen.“

Vzhůru stoupá nádherné světlo – jako vír, jako sopka a šíří se na celou Zemi a pak i do vesmíru.

Portál na Filipínách září daleko, daleko do vesmíru.

Stvořitel: „Děkuji vám, moji milovaní.“

bottom of page