top of page
gyeongbok-palace-gfec297696_1920.jpg

Korea

  • Datum otevření: 14. 3. 2023

  • Poselství: Nehledej chrám. Kolem tebe je posvátný prostor, kde sídlí boží přítomnost.

  • Patronace: Sarasvatí

  • Barva: sněhově bílá, perleťová

  • Místo:  Gyeongbokgung, Soul, Korea

Portál světla v Soulu v Koreji je vyjímečný svým postavením a svojí polohou. Je to další portál světla v Asii, který bude navyšovat vibrace Koreji i všem asijským národům. Je pod patronací bohyně Sarasvatí, která chrání celou Korej Severní i Jižní část. Svojí moudrostí, svátostí a něžností, její oddanost a skromnost je příkladná. Podporuje ji také její manžel Brahma. I tady probíhá vyrovnání mužsko ženské energie, tolik potřebné pro celou Asii i pro rovnováhu na planetě.

Stvořitel

 

Temný chrám se začíná prosvětlovat, stojíme v kruhu, roztáčí se energetický vír a tvoří se vysoký světelný sloup. Přichází k nám jemná líbezná hudba a také cítíme něžnou jasmínovou vůni.

Všechny starosti světa pokryje sněhobílý závoj něhy, klidu, harmonie.

V našem kruhu vnímáme stabilitu a uprostřed vykvétá lotosový květ, nad jejímž středem levituje Sarasvatí.

„Dnes jsem tu pro vás ženy, ve vašich rukou je spása mužského světa. Dejte mužům poznat něhu, jemnost, cit a především Lásku.

Muži dostali od Stvořitele fyzickou sílu, se kterou ne vždy dobře zacházejí. Naučte je používat tuto sílu k ochraně všeho stvoření a k ochraně ženy. Veďte jejich paže něžně a buďte jim inspirací.“

„Ženy, vám jsem vložil do srdce sílu nad síly – něhu, jemnost, cit, abyste muže tímto zušlechťovaly.

Sarasvatí vás to bude učit denně, budete-li k ní chodit pro radu a pomoc. Je jako řeka, která zavlažuje a vyživuje zem. Je svatá, čistá, moudrá, dobrotivá a nesmírně krásná.“

Tento portál je jako obrovská nádoba plná jemné substance a ženské něhy, která je hojivá pro lidstvo, pro země trpící válkou a násilím, pro ženy trpící mužskou nadvládou.

„Planeta, kterou jsem vám dal, je milující a já jsem v srdci ženy, tam choďte, když budete žíznit.“

Planety žehnají tomuto portálu.

bottom of page