top of page
Borodur.jpg

Indonésie

  • Datum otevření: 14. 6. 2023

  • Poselství: „Jste moje děti, miluji vás.“

  • Patronace: Buddha

  • Barva: střídají se tu barvy růžová, sluneční žluť, zlatá, bílá.

  • Místo:  chrám Borobudur, Magelang, ostrov Jáva

Další asijský porál světla na ostrově Jáva v Indonesii v Magelangu v chrámu Borobudur je vyjímečný svým nastavením pomáhat všem lidem, kteří do tohoto poutního místa vstoupí.

Patronem portálu je Buddha je patronem potřebných, chudých, strádajících a učí je cestu osvícení, vzdání se ega a nastoupení cestu soucitu se všemi lidmi, zvířaty i přírodou. Je to cesta poznání sebe sama a uvědomění si vlastní hodnoty i důležitosti změny myšlení a pohledu na svět.

 

Jsme tvůrci svého života a jsme za něj plně zodpovědni.

Stvořitel

Schází se veliké tiché shromáždění, všichni jsou propojeni přes svá srdce.

Jako podpora tomuto novému portálu se do daleka rozsvěcuje portál v Bosně.

Tvoří se veliká spirála, která ve vysokém sloupci stoupá vzhůru. Prostor uvnitř sloupce vyplňuje modrá a zjevuje se veliký Budha. Je přítomen i Ježíš a spolu s Budhou zaplavují celý prostor pochopením a úlevou. Po celé Zemi se rozšiřuje velmi něžná energie.

Ve středu se točí nádherný lotosový květ a přichází úleva všem utlačovaným, nemocným a trpícím dětem. Panna Marie, Lakšmí a další bohyně něžně kolébají všechny děti, které se tu shromáždily.

Budha je spravedlivý a dobrý otec a člověk se tu setkává se svým vnitřním dítětem. Léčí se rány z ranného dětství a tyto rány na duši se hojí jemnou energií Budhy.

Střídají se tu barvy růžová, sluneční žluť, zlatá, bílá.

„Jste moje děti, miluji vás.“

Paprsky slunce, voda z hor, čerstvý vánek, to všechno jako nejjemnější obvazy a medicíny na všechna zranění.

„Choďte do tohoto portálu a budete uzdraveni.

Je těžký čas, ale jste jen malý krůček od ráje. Ten ráj je v každém z vás, pokud mne přijmete do svého srdce. Ve vašem srdci je prostor neuvěřitelné nádhery.

V meditaci a ztišení uslyšíte můj hlas.“

 

Budha

bottom of page