top of page

Malajsie

  • Datum otevření: 7. 6. 2023

  • Poselství: Jsem ta, kdo se dívá shora. Jsem ta, kdo vnímá nářky světa. Pomáhám všem, kteří se modlí. Kuan Jin

  • Patronace: Kuan Jin

  • Barva: všechny barvy spektra až do bílé a zlaté

  • Místo:  chrám Kek Lok Si, Penang

Otevřel se velmi důležitý portál světla pro celou Asii.  Je to portál světla v Malajsii, v Penangu v budhistickém chrámu Kek Lot Si.

Jeho patronem je Kuan Jin je to bohyně milosrdenství, upřímnosti, obětavosti a pokory. Bude přínosem pro celou Malajsii. Je ochránkyni tradičních hodnot, hlavně soucitu se všým živým lidmi, zvířaty i přírodou. Kdo do tohoto portálu vstoupí, bude se léčit vysokými vibracemi světla, lásky a soucitu.

Jedná se o portál znovuzrození lidskosti, něhy, sounáležitosti, spolupráce všech lidí na Zemi.

Stvořitel

Stojíme propojeni přes srdce, na pomoc přichází všechno božstvo a vysocí mistři, dochází k velkému spojení a jednotě. Skrze chrám prochází sloup světla nahoru do vesmíru i hluboko do středu Země. Světlo se proměňuje ve všech barvách spektra, poté přes jemně světle modrou k bílé a zlatavé.

Jako by se v tuto chvíli propojilo vše asijské i světové. Spojuje se to nejčistší a nejpodstatnější ze všech náboženství. Proudy nádherného světla stoupají vzhůru a zároveň dopadají na Zemi, je to slavnost vysokých energií a nejčistších myšlenek. Kuan Jin, která je ve středu dění, šíří kolem sebe milosrdenství, soucit a lásku. Veliká Kuan Jin se roztáčí a od ní se odvíjí spirála něžné milosti po Asii a celém světě.

Kolem všeho dění v chrámu rotuje bílá koule plná světla. Velký Budha přihlíží té nádheře, Lakšmí podporuje celý proces a vše těžké se proměňuje v nadpozemskou nádheru. Sami mistři žasnou nad tímto portálem, jak je plný nádhery.

Uvnitř točící se koule hoří Stvořitelova jiskra. Jsme zkoprnělí v úžasu nad boží nádherou, kterou vnímáme a jsme jí prostoupeni.

Všechno vibruje vysokými vibracemi a tyto vibrace mají dalekosáhlé účinky pro Zemi a pro lidstvo. Jsme struny, na které Stvořitel hraje píseň písní.

 

Léčí se nám všechny buňky v těle a také všem, kteří jsou připraveni a otevřeni.

 

 

 

bottom of page