top of page

Botswana

    • Datum otevření: 14. 10. 2023

    • Poselství: "Máte-li strach ze světových událostí, přivolejte mne na pomoc. Ochráním vás před nízkými energiemi."

    • Patronace: archanděl Chamuel

    • Barva: rubínová

    • Místo: Tsodilo Hills

Portál světla v Botswaně v Tsodilo Hills je mimořádný svým místem. Starodávné a posvátné místo původních obyvatel i Křováků. Je to místo, kde se setkávají původní obyvatele s celým vesmírem. Znovu otevření portálu světla, který tady od pradávna byl, je nový začátek pro všechny z Botswany i pro celý africky kontinent. Přinese poznání sounáležitosti a lásky pro všechny přírodu, zvířata i lidi.

Stvořitel

Patronem portálu je archanděl Chamuel je představitelem lásky a radosti na Zemi. Otvírá všem bytostem srdce a vkládá do ní Boží jiskru i program navždy být svobodný a volný. Rád vám ve všem pomohu a povedu vaše kroky správným směrem.

archanděl Chamuel

Na místě se utvořil veliký diamant, ten se točí na špici, kolem jsou shromážděni všichni mistři a všechny bytosti světla, náčelníci a za nimi v kruzích domorodci. Je to zalito rubínovým světlem, kolem diamantu se roztáčí spirála, nade vším levituje Archanděl Chamuel a ze středu Země vede zlatá nit skrze horu a diamant přímo ke Stvořiteli. Je to Parsek Lásky.

Domorodci kolem tančí rituální tance a rubínové světlo a zář diamantu prozařuje všechno kolem tou nejčistší a nejsilnější energií.

K portálu přicházejí všichni volně žijící živočichové, pakoně, antilopy a pomalu a důstojně přichází také sloni afričtí. Všichni tu přicházejí ke zdroji života, tak jako chodívají k napajedlu. Z hory proudí očistná a vyživující energie pro řeky Okavango, Limpopo a ostatní řeky.

Botswané, domorodci touží po životě, který žili v souladu s přírodou v dávné době, vracejí se ke své hrdosti, odvaze a pokoře. Praskají na nich obruče zotročení a v jejich srdcích ožívá boží jiskra.
Domorodí Afričané kreslí nad povrchem země hologram - kreslí v prostoru vše, co je pro ně důležité a zdravé.

Kreslí, jak loví zvěř, jak v řece proudí čistá voda, jak žijí v kmenech harmonické vztahy.
Nad jejich hlavami se zhmotňuje oživený původní život Afričanů, který respektuje zákony přírody a slyší Stvořitele.

Otevírá se brána světla pro celou Afriku.

bottom of page