top of page

Namibie

    • Datum otevření: 21. 10. 2023

    • Poselství: "Se mnou pochopíš nepochopitelné."

    • Patronace: archanděl Zadkiel

    • Barva: tmavě modrá, fialová

    • Místo: nejvyšší hora Königstein (pohoří Brandberg)

Dnes byl otevřen další portál světla v Namibii na nejvyšší hoře Königsteinu v pohoří Brandberg v regionu Erango. Je to mimořádné místo pro Namibii. Zde se otvírá vstup do vyšších dimenzí, je to spojení s vesmírem. Ožívají dávné předpovědi o ztraceném ráji na Zemi.

Stvořitel

Patronem portálu je archanděl Zadkiel, je představitelem svobody, volnosti bytí a jedinečnosti každého člověka i jeho právo být svobodný a volný. Navyšují se vibrace každého, kdo do portálu vstoupí a dochází k přeměně uhlíkové podstaty na krystalickou. Rád vám pomohu, když o to budete stát.

 archanděl Zadkiel

elké shromáždění a uprostřed se trychtýřovitě tvoří veliký vír, kolem jsou shromážděni všichni mistři. V dlouhém průvodu přicházejí domorodci a sedají na kameny kolem hory.
Z nejvyššího místa hory vychází proudící sloup světla zakotvený ve středu Země a nořící se hluboko do vesmíru.

Afričané jsou velmi klidní až apatičtí, jakoby bez životní jiskry, jako by byli odpojeni od zdroje.
Archanděl Zadkiel odemyká sílu milosrdenství a odpuštění. Začíná povzbuzovat domorodé Afričany, aby přijali odpuštění, aby uvolnili negativní emoce a zase mohli směřovat k duchovnímu růstu.
V éteru se točí tmavě modrá a fialová.

Archanděl Zadkiel proměňuje negativní energie na pozitivní. Odpuštění je mocný nástroj pro léčení a osvobození. Z hory vyrůstá obrovský ametyst.

Tady je posvátný prostor, kde se můžeme soustředit na svůj záměr a zažít hluboké vnitřní uzdravení a duchovní růst. Zažíváme v tomto portálu soucit (i vůči sobě samým), milosrdenství a porozumění. Můžeme se spojit se svou vnitřní moudrostí.

Domorodí lidé Afriky se začínají probouzet jako ze sna a rozpomínají se na vše, co znali od Stvořitele.
V tomto portálu se otevírá dávno ztracený ráj na Zemi.

bottom of page