top of page

Angola

    • Datum otevření: 28. 10. 2023

    • Poselství: "Zažehnávám tvou nevědomost a strach a pomáhám ti poznat tvůj talent v souladu s božím záměrem."

    • Patronace: archanděl Jofiel

    • Barva: růženínová, světlezelená, zlatavěžlutá

    • Místo: nejvyšší hora Morro do Moco

Portál světla v Angole je velmi důležitý, je na nejvyšší hoře Maco a je to stabilita a jistota pro celou Angolu i celý africký kontinent. Paprsek z portálu světla směřuje do dimenze důvěry a lásky.

Stvořitel

Patronem portálu je archanděl Jofiel, je představitel pravdy a lásky. Pomáhá nám tvořit, v dnešní době, naší radostnou a šťastnou realitu. Vede nás k moudrosti, trpělivosti, toleranci a odpuštění. Je patronem dětí, upevňuje vzájemné pouto a bezpodmínečnou lásku rodičů, důvěru a harmonii v rodině.

archanděl Jofiel

Jako první se na hoře Moco objevuje veliký jaguár a hlídá místo pro budoucí rituál. Postupně přicházejí všichni mistři a vysoké bytosti světla. Světelný sloup naplněný růženínovou růžovou se roztáčí do velikého víru ze středu Země až do vysokých dimenzí.

Veliký Jofiel, který je uprostřed všeho, říká: "Vnímejte Boží záměr. Už nikoho nezachrání vzpomínání útrap, bolestí, nespravedlností a vin. Vnímejte krásu, bohatství a hojnost přírody, radost a duchovní potenciál člověka. Cesta ke Stvořiteli je přímá. Tady a teď."

Nad domorodými lidmi shromážděnými kolem hory se rozprostírá zlatavě žlutý talíř.
Jaguár vyjevuje Evropanům sílu a magii africké přírody, dává jim přiležitost k pochopení a uctění africké jinakosti a krásy.

Hostýnský portál je aktivním podporovatelem angolského portálu, stejně jako ostatní československé portály. Je tu velké propojení.

Domýšlivost evropské civilizace se rozpouští a Evropa začíná vnímat Afriku jako nádherný kontinent, jako kontinentální matku civilizace, jako kontinent se skrytou velkou duchovní silou a nádherou.
Jofiel stojí široce rozkročen a jako dirigent harmonizuje a vylaďuje africkou symfonii krásy a melodii zvuků africké přírody.

Velký jaguár se zvedá ze svého místa na vrcholu hory Moco, ví, že úkol portálu byl završen.
Místo září přes celou Zemi daleko do vysokých dimenzí.

bottom of page