top of page

Madagaskar

    • Datum otevření: 28. 9. 2023

    • Poselství: "Úctou k Zemi procítíš spojení zvířat a lidí."

    • Patronace: Archanděl Samuel

    • Barva: zelenožlutá, zlatá, fialová

    • Místo: nejstarší baobab, Národní park Tsimanampetsotsa

Dnes byl otevřen další portál světla v národním parku Tsimanampetsotsa na Madagaskaru u nejstaršího baobabu na ostrově. Strom je to posvátný a pamatuje tisíce let událostí na Zemi. Je to symbol Madagaskaru, jeho kultury a hodnot tohoto národa. Je portálem moudrosti a spojení přírody, zvířat a lidí ve vzájemné symbióze a lásce, respektu jeden k druhému i veliká úcta k naší matce Zemi.

Stvořitel

Patronem portálu světla je archanděl Samuel. Pomáhá nám znovu najít sílu a odvahu být sám sebou. Znovu najít úctu k sobě, přírodě i zvířatům. Být už navždy svobodný a volný, šťastný a spokojený. Rád vám ve všem pomohu, když mě požádáte.

archanděl Samuel

Kolem vysokého posvátného baobabu se shromažďují mistři a obepíná jej nádherný sloup světla. V koruně ptactvo oznamuje veškeré flóře i fauně, že se chystá veliká událost...

Kolem baobabu se zvedá obrovský vír a v něm se točí deštné pralesy - ty současné i ty vykácené. Všechno se v nich obnovuje, uzdravuje, pučí semena a nové rostliny, stromy, ožívá veškerý hmyz, opylovači a pak všechno živočišstvo, které obývalo a obývá deštné pralesy.

Dnes je všechno zaměřeno na léčení přírody a skrze přírodu Madagaskaru se léčí příroda po celém světě.
Lidé Madagaskaru znovu vrůstají do zákonů přírody, do jejích cyklů.
Příroda bují, čistá voda proudí, ožívají vymřelé druhy zvířat.

Archanděl Sandalfon provází lidi, přírodu a svět těžkými časy. Pomáhá chránit ty, kteří hledají, kteří mají odvahu překonávat strach a závislosti.

Archanděl Sandalfon: "Jsem přítomen všude okolo tebe, člověče. Přivoň ke květině, pohlaď kočku, uzři krásu sněhové vločky. Spojím tě skrze přírodu se Stvořitelem."
Živá voda se rozlévá kolem baobabu a zalévá celý Madagaskar.

bottom of page