top of page

Grónsko

• Datum otevření: 14. 1. 2024

• Poselství: "Udržuj svou mysl čistou"

• Patronace: archanděl Gabriel

• Barva: bílá, zelená, modrá, fialová, zlatá

• Místo: hora Gunnbjørn Fjeld, pohoří Watkins

Portál světla otevřený v Grónsku na nejvyšší hoře Gunnbjornu ve Watkinsonově pohoří, je první v severní Americe a velmi důležitý pro celé Grónsko a daleké okolí. Je to portál stability a jednoty, míru a lásky na severní polokouli.

Stvořitel

Patronem portálu je archanděl Gabriel. Vše prozařuje svojí jemností, vznešeností a svým paprskem jasnosti. Prosvětluje celý ostrov i všechny obyvatele. Vše se třpití v jeho nádherné energii čistoty a lásky.

Jedná se o velmi důležitý portál, který vám ukáže, že i přes tvrdé podmínky můžete dosáhnout vytoužený cíl. Budu vám ukazovat správný směr a dám vám jasnou mysl. Je to začátek změny v Americe.


Archanděl Gabriel

Nad horou vzniká a rozšiřuje se veliký talíř, který se probarvuje zlatou a nad ním levituje světelná koule.
Tato země má dobré zakořenění a my všichni se zakořeňujeme velmi snadno. Jsme v kruhu propojeni, mistři kolem nás, všechno je bílé a také veliký Archanděl Gabriel je celý v bílém.

Gróňané, Inuité, všichni přítomní pozvedají hlavu směrem k portálu a poslouchají, rozpoznávají, co jim říká Archanděl Gabriel velmi jemným hlasem obaleným zvukem větru.
V srdcích Gróňanů se rozsvěcuje zelené světlo. Je to komunikace beze slov mezi Stvořitelem a obyvatelstvem.

Archanděl Gabriel chrání tento prostor, ve kterém vnímáme jemné vibrace, válí se zelenkavé světlo, vzduchem se nesou tiché molové tóny a k portálu se otáčí všechny mořské ryby a velryby. Je slyšet nádherná táhlá velrybí píseň, jakoby se všechny velryby spojily v jeden chór.

Jemné vibrace se ve vlnách šíří po celé Zemi a putují daleko do vesmíru.

Archanděl Gabriel jemně prostupuje lidmi v Grónsku, v tuto chvíli je Gróňanům matkou (výživa a pochopení) i otcem (ochrana) a Gróňané rozumějí a vše přijímají s vděčností a pokorou.
Je to nádherný portál, ve kterém se převaluje bílá, zelená a modrá, je to velmi uklidňující a uzdravující pro všechny, kteří k tomuto portálu upřou svůj vnitřní zrak a svou mysl.
Tento portál zasahuje naši podstatu a učí nás jít životem bez myšlenkových konstrukcí, kalkulů a nepravd, tedy jít cestou Pravdy, kterou nám vyjevuje Stvořitel.

bottom of page