top of page

Arkansas

• Datum otevření: 21. 3. 2024

• Poselství: "Důvěřuj" Stvořitel
" Léčím, kdykoliv požádáš." Archanděl Rafael

• Patronace: archanděl Rafael

• Barva: smaragdově zelená, fialová

• Místo: Pinnacle Mountain (Arkansas)

Dnes otevřen další portál světla a to v Pinnacle Moutain v Arkansasu. Jedná se o velmi důležitý portál. Stabilizační a velice ozdravný pro všechny lidi, zvířata i přírodu.
Zde začíná linie pyramid napojených na křišťálovou mřížku kolem Země. Pyramidy tvoří energetické linie po celé zeměkouli a na průsečících jsou důležité body a stavby. Vše je navzájem energeticky propojené, proto vše souvisí se všem.

Stvořitel

Patronem portálu je archanděl Rafael. Všichni kdo navštíví tento portál se léčí mojí smaragdovou energii, navyšují se jejich vibrace a mění se struktura jejich těl z uhlíkové na krystalickou. Dochází k obnově a regeneraci všech buněk v těle a člověk se začíná rozpomínat na své schopnosti a talenty na Zemi.

archanděl Rafael

Hora Pinnacle je jako přirozená přírodní pozorovatelna všeho dění.
Stojíce kolem hory se dlouze a důkladně zakořeňujeme a vnímáme podporu mistrů.

Dohlédneme smotky temných sil někde v dáli. Samotná hora je čistá, držíme prostor, zvětšujeme se a dýcháme s dechem Země. Světelný sloup ze středu Země prochází skrze nás a ve spirále mezi námi roste i Archanděl Rafael. Nebeská čistička klouže po povrchu zemském a čistí konkrétní jednotlivá místa ve státě Arkansas a dále v celých Spojených státech. Ta nejtěžší temná místa už jsou vyčištěna předešlými portály a teď se čistí jednotlivosti jakoby laserem. Archanděl Rafael vždy místo po této "laparoskopické" operaci ještě dočistí, ošetří, vydesinfikuje a zahladí léčivou emulzí.

Jsou to různá bolavá či hnisající místa ve Spojených státech a postupně mizí jedno po druhém.
Archanděl Metatron a ostatní portály Spojených států napomáhají léčivému procesu a posílají vyživující energii.

My stále držíme prostor a vnímáme, že tento portál léčí drobné fyzické neduhy, únavu, obnovují se buňky v těle, je omlazující. Stvořitel jako dirigent řídí tuto symfonii léčení a Archanděl Rafael osazuje ona uzdravená místa novým životem.

Portál a vše kolem je zahaleno ve smaragdově zelené.

bottom of page